Specialisté v oblasti logistiky - Eurec-prace.cz

Eurec-prace.cz – aktuálně 26559 volných pracovních míst. Nabídka práce a brigád. Hledám práci a zaměstnání na internetu.


Vložte životopis
... a jste vidět!
DatabázeCV

Specialisté v oblasti logistiky

Eurec-prace.cz – aktuálně 26559 volných pracovních míst. Nabídka práce a brigád. Hledám práci a zaměstnání na internetu.


předchozí nabídkazobrazit seznam nabídeknásledující nabídka
zaměstnavatel
Cooper-Standard Automotive Česká republika s.r.o.
 
místo
Vysočina - Žďár nad Sázavou - Žďár nad Sázavou
 
mzda
35 000 - 40 000 CZK / měsíc (hrubého)
 
nástupní datum
ihned
 
min. vzdělání
střední všeobecné
 

Popis práce

Vaše odpovědnosti o příjem objednávek zákazníků a jejich zaplánování v interních systému o kontrola expedičních termínů o objednávání dopravy materiálu s cílem minimalizace nákladů o příprava podkladů pro expedici o každodenní komunikace se zákazníkem, denní sledování a práce se zákaznickými portály o sledování aktualizovaných požadavků zákazníka o řešení logistických reklamací o denní kooperace a komunikace s výrobou Váš profil o SŠ/VŠ vzdělání o počítačová způsobilost (MS Excel, Word……………) o znalost anglického jazyka podmínkou o znalost německého jazyka výhodou o znalost ekonomického minima o samostatné myšlení, orientace na výsledek o organizační schopnosti o praxe v oboru výhodou Závodní stravování, penzijní připojištění, firemní akce pro zaměstnance První kontakt emailem
Jednosměnný provoz

Kontakt

Cooper-Standard Automotive Česká republika s.r.o.
Petra Šafránková
Jamská
E-mail: petra.safrankova@cooperstandard.com
Telefon: +420 566 339 185

Odpovědět bez přihlášeníPřiložit soubory (max. velikost 2 MB)
 


  Souhlasím

Přihlásit se a odpovědět

E-mail
Heslo

Přeji se zaregistrovat a vyplnit CV
Ztratil jsem heslo
tip Zaregistrování a vyplnění našeho CV (možnost ve 4 jaz. verzích) Vám usnadní odpovídání na další zajímavé inzeráty, umožní Vám snadnou úpravu a vystavení na web Vámi vypracovaného CV, máte uloženy všechny Vaše reakce na nabídky, můžeme hledat práci za Vás - automatické zasílání relevantních nových nabídek práce na Váš mail a další výhody.

Souhlasím, aby společnost Dagmar Frenclová, IČO: 60232196 (dále jen společnost), spravovala, zpracovávala, uchovávala a dále zpřístupňovala svým klientům moje osobní údaje za účelem zprostředkování práce pro mou osobu, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. „O ochraně osobních údajů“, ve znění pozdějších předpisů a to po dobu neurčitou, od registrace u společnosti. Správa a zpracování osobních údajů budou probíhat v rozsahu nezbytném pro naplnění účelu stanoveného v tomto odstavci.
Dále souhlasím s tím, aby mi společnost Dagmar Frenclová zasílala svá obchodní sdělení týkající se nabízení výrobků a služeb v souladu se zákonem č. 480/2004 Sb. v platném znění.