Personální referenti - Eurec-prace.cz

Eurec-prace.cz – aktuálně 26482 volných pracovních míst. Nabídka práce a brigád. Hledám práci a zaměstnání na internetu.


Vložte životopis
... a jste vidět!
DatabázeCV

Personální referenti

Eurec-prace.cz – aktuálně 26482 volných pracovních míst. Nabídka práce a brigád. Hledám práci a zaměstnání na internetu.


předchozí nabídkazobrazit seznam nabídeknásledující nabídka
zaměstnavatel
TAJMAC-ZPS, a. s.
 
místo
Zlínský kraj - Zlín - Zlín
 
mzda
od 20 000 CZK / měsíc (hrubého)
 
nástupní datum
ihned
 
min. vzdělání
bakalářské
 

Popis práce

Š/SŠ vzdělání nejlépe ekonomického nebo humanitního směru Minimálně 3 roky zkušeností na obdobné pozici Výbornou znalost pracovněprávní legislativy, zkušenost s HR procesy Praxe ve výrobní společnosti vítána Velmi dobré komunikační, organizační a prezentační dovednosti Samostatnost, spolehlivost, pečlivost. Pokročilá znalost MS Office Vašimi úkoly bude: Komplexní řešení personálních záležitostí pro cílovou skupinu: dělníci strojírenského podniku +THP (koordinace HR procesů: evidence zaměstnanců, pracovní smlouvy, zdravotní prohlídky, školení, atd.) Organizace nástupu zaměstnanců Zajištění personální administrativy Inzerce a nábor nových zaměstnanců Poskytování poradenství liniovým manažerům a zaměstnancům ohledně personálních procesů a v otázkách zákoníku práce a legislativy Aktivní participace na HR projektech a na vytváření/ zkvalitňování HR procesů Reportování výsledků vedení společnosti Organizace kulturních a sportovních firemních akcí pro zaměstnance a jejich rodiny
Jednosměnný provoz

Kontakt

TAJMAC-ZPS, a. s.
Personální
třída 3. května
E-mail: personalni@tajmac-zps.cz

Odpovědět bez přihlášeníPřiložit soubory (max. velikost 2 MB)
 


  Souhlasím

Přihlásit se a odpovědět

E-mail
Heslo

Přeji se zaregistrovat a vyplnit CV
Ztratil jsem heslo
tip Zaregistrování a vyplnění našeho CV (možnost ve 4 jaz. verzích) Vám usnadní odpovídání na další zajímavé inzeráty, umožní Vám snadnou úpravu a vystavení na web Vámi vypracovaného CV, máte uloženy všechny Vaše reakce na nabídky, můžeme hledat práci za Vás - automatické zasílání relevantních nových nabídek práce na Váš mail a další výhody.

Souhlasím, aby společnost Dagmar Frenclová, IČO: 60232196 (dále jen společnost), spravovala, zpracovávala, uchovávala a dále zpřístupňovala svým klientům moje osobní údaje za účelem zprostředkování práce pro mou osobu, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. „O ochraně osobních údajů“, ve znění pozdějších předpisů a to po dobu neurčitou, od registrace u společnosti. Správa a zpracování osobních údajů budou probíhat v rozsahu nezbytném pro naplnění účelu stanoveného v tomto odstavci.
Dále souhlasím s tím, aby mi společnost Dagmar Frenclová zasílala svá obchodní sdělení týkající se nabízení výrobků a služeb v souladu se zákonem č. 480/2004 Sb. v platném znění.