Prodavači v prodejnách - Eurec-prace.cz

Eurec-prace.cz – aktuálně 29119 volných pracovních míst. Nabídka práce a brigád. Hledám práci a zaměstnání na internetu.


Vložte životopis
... a jste vidět!
DatabázeCV





Prodavači v prodejnách

Eurec-prace.cz – aktuálně 29119 volných pracovních míst. Nabídka práce a brigád. Hledám práci a zaměstnání na internetu.


předchozí nabídkazobrazit seznam nabídeknásledující nabídka
zaměstnavatel
Tesco Stores ČR, a. s.
 
místo
Zlínský kraj - Zlín - Zlín
 
mzda
16 850 - 18 810 CZK / měsíc (hrubého)
 
nástupní datum
ihned
 
min. vzdělání
odborné vyučení bez maturity
 

Popis práce

Práce v oddělení ovoce - zelenina, doplňování zboží, zajišťování správných regálových etiket a kvality prodávaného zboží, obsluha zákazníků, řízení vysokozdvižného vozíku (proškolení zajistíme). Požadujeme potravinářský průkaz, čistý výpis z rejstříku trestů, výbornou fyzickou kondici, odolnost proti stresu. Nerovnoměrně rozvržená pracovní doba, jeden až dva pracovní víkendy v měsíci, příplatky za soboty, neděle, svátky. Výhody: jídelna /dotované jídlo/,věrnostní bonus, sleva na nákupy
Dvousměnný provoz

Kontakt

Tesco Stores ČR, a. s.
Andrea Dobrovolná
třída 3. května
E-mail: 11042rem@cz.tesco-europe.com
Telefon: +420 607 078 452

Odpovědět bez přihlášení



Přiložit soubory (max. velikost 2 MB)
 


  Souhlasím

Přihlásit se a odpovědět

E-mail
Heslo

Přeji se zaregistrovat a vyplnit CV
Ztratil jsem heslo
tip Zaregistrování a vyplnění našeho CV (možnost ve 4 jaz. verzích) Vám usnadní odpovídání na další zajímavé inzeráty, umožní Vám snadnou úpravu a vystavení na web Vámi vypracovaného CV, máte uloženy všechny Vaše reakce na nabídky, můžeme hledat práci za Vás - automatické zasílání relevantních nových nabídek práce na Váš mail a další výhody.

Souhlasím, aby společnost Dagmar Frenclová, IČO: 60232196 (dále jen společnost), spravovala, zpracovávala, uchovávala a dále zpřístupňovala svým klientům moje osobní údaje za účelem zprostředkování práce pro mou osobu, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. „O ochraně osobních údajů“, ve znění pozdějších předpisů a to po dobu neurčitou, od registrace u společnosti. Správa a zpracování osobních údajů budou probíhat v rozsahu nezbytném pro naplnění účelu stanoveného v tomto odstavci.
Dále souhlasím s tím, aby mi společnost Dagmar Frenclová zasílala svá obchodní sdělení týkající se nabízení výrobků a služeb v souladu se zákonem č. 480/2004 Sb. v platném znění.