Všeobecní administrativní pracovníci - Eurec-prace.cz

Eurec-prace.cz – aktuálně 28690 volných pracovních míst. Nabídka práce a brigád. Hledám práci a zaměstnání na internetu.


Vložte životopis
... a jste vidět!
DatabázeCV

Všeobecní administrativní pracovníci

Eurec-prace.cz – aktuálně 28690 volných pracovních míst. Nabídka práce a brigád. Hledám práci a zaměstnání na internetu.


předchozí nabídkazobrazit seznam nabídeknásledující nabídka
zaměstnavatel
MGM COMPRO s.r.o.
 
místo
Zlínský kraj - Zlín - Zlín
 
mzda
15 000 - 23 000 CZK / měsíc (hrubého)
 
nástupní datum
ihned
 
min. vzdělání
střední odborné
 

Popis práce

Náplň práce: komunikace s úřady a organizacemi (úřad práce, pojišťovny, správa sociálního zabezpečení), celní deklarace – příprava podkladů pro clení, příprava smluv (pracovní smlouvy, NDA), výhodou znalost účetnictví (spolupráce na fakturacích, atp), REMA, EKO-KOM (tvorba výkazů…), další administrativa (podklady pro mzdy), praxe a zkušenosti z obdobné pracovní pozice vítány Nabízíme: férové finanční ohodnocení – ohodnocení dle výkonu, záruka, že nezakrníte – práce je různorodá, firemní benefity, příjemné pracovní prostředí v dobrém, příspěvek na stravování, možnost dalších benefitů
Jednosměnný provoz

Kontakt

MGM COMPRO s.r.o.
Jakub Henčl
Růžová
E-mail: hencl@mgm-compro.com

Odpovědět bez přihlášeníPřiložit soubory (max. velikost 2 MB)
 


  Souhlasím

Přihlásit se a odpovědět

E-mail
Heslo

Přeji se zaregistrovat a vyplnit CV
Ztratil jsem heslo
tip Zaregistrování a vyplnění našeho CV (možnost ve 4 jaz. verzích) Vám usnadní odpovídání na další zajímavé inzeráty, umožní Vám snadnou úpravu a vystavení na web Vámi vypracovaného CV, máte uloženy všechny Vaše reakce na nabídky, můžeme hledat práci za Vás - automatické zasílání relevantních nových nabídek práce na Váš mail a další výhody.

Souhlasím, aby společnost Dagmar Frenclová, IČO: 60232196 (dále jen společnost), spravovala, zpracovávala, uchovávala a dále zpřístupňovala svým klientům moje osobní údaje za účelem zprostředkování práce pro mou osobu, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. „O ochraně osobních údajů“, ve znění pozdějších předpisů a to po dobu neurčitou, od registrace u společnosti. Správa a zpracování osobních údajů budou probíhat v rozsahu nezbytném pro naplnění účelu stanoveného v tomto odstavci.
Dále souhlasím s tím, aby mi společnost Dagmar Frenclová zasílala svá obchodní sdělení týkající se nabízení výrobků a služeb v souladu se zákonem č. 480/2004 Sb. v platném znění.