SPECIALISTA ŠTÍHLÉ VÝROBY - Eurec-prace.cz

Eurec-prace.cz – aktuálně 29909 volných pracovních míst. Nabídka práce a brigád. Hledám práci a zaměstnání na internetu.


Vložte životopis
... a jste vidět!
DatabázeCV

SPECIALISTA ŠTÍHLÉ VÝROBY

Eurec-prace.cz – aktuálně 29909 volných pracovních míst. Nabídka práce a brigád. Hledám práci a zaměstnání na internetu.


předchozí nabídkazobrazit seznam nabídeknásledující nabídka
zaměstnavatel
Advantage Consulting, s.r.o.
Více než 10 let pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Patříme mezi tři nejvýznamnější personální agentury v České republice v oblasti zprostředkování zaměstnání. Každý rok najdeme práci více než 1 700 uchazečům.
 
místo
Pardubický kraj
 
mzda
35 000 - 50 000  / měsíc (hrubého)
 
nástupní datum
ihned
 
Orientujete se v oblasti lean managementu a optimalizaci výrobních procesů? Bez problémů komunikujete v německém nebo anglickém jazyce? Chcete mít zodpovědnost za implementování nových lean metod? Jste komunikativní osobnost se silnými technickými znalostmi?
Zašlete nám Váš životopis!
Mezinárodní výrobní společnost, působící v Pardubickém kraji, hledá do svých řad kandidáta na pozici SPECIALISTA ŠTÍHLÉ VÝROBY.

Popis práce

* Zavádění nových lean metod
* Školení zaměstnanců
* Optimalizace systémů a výrobních procesů
* Komunikace v cizím jazyce napříč společností

Požadavky na uchazeče

* VŠ/SŠ vzdělání
* Praxi v oblasti lean managementu
* Komunikativní znalost německého nebo anglického jazyka
* Komunikativnost a velmi dobré technické znalosti

Benefity

* Práci v moderním prostředí
* Měsíční prémie
* Jazykové a vzdělávací kurzy
* Příspěvek na stravování

* Místo výkonu práce je v Pardubickém kraji

Kontakt

Advantage Consulting, s.r.o.
Eduard Frey
Orlí 36, Brno
E-mail: hradec@acjobs.cz
Telefon: 00420775787242

Odpovědět bez přihlášeníPřiložit soubory (max. velikost 2 MB)
 


  Souhlasím

Přihlásit se a odpovědět

E-mail
Heslo

Přeji se zaregistrovat a vyplnit CV
Ztratil jsem heslo
tip Zaregistrování a vyplnění našeho CV (možnost ve 4 jaz. verzích) Vám usnadní odpovídání na další zajímavé inzeráty, umožní Vám snadnou úpravu a vystavení na web Vámi vypracovaného CV, máte uloženy všechny Vaše reakce na nabídky, můžeme hledat práci za Vás - automatické zasílání relevantních nových nabídek práce na Váš mail a další výhody.

Souhlasím, aby společnost Dagmar Frenclová, IČO: 60232196 (dále jen společnost), spravovala, zpracovávala, uchovávala a dále zpřístupňovala svým klientům moje osobní údaje za účelem zprostředkování práce pro mou osobu, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. „O ochraně osobních údajů“, ve znění pozdějších předpisů a to po dobu neurčitou, od registrace u společnosti. Správa a zpracování osobních údajů budou probíhat v rozsahu nezbytném pro naplnění účelu stanoveného v tomto odstavci.
Dále souhlasím s tím, aby mi společnost Dagmar Frenclová zasílala svá obchodní sdělení týkající se nabízení výrobků a služeb v souladu se zákonem č. 480/2004 Sb. v platném znění.