Jobs, job offers in EU, EU staffing - INŽENÝR VÝVOJE – ZDRAVOTNICKÝ MATERIÁL - looking for staff in CR


Insert
your CV

DatabázeCV

INŽENÝR VÝVOJE – ZDRAVOTNICKÝ MATERIÁL


previous vacancyview list of vacanciesnext vacancy
employer
Advantage Consulting, s.r.o.
Více než 10 let pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Patříme mezi tři nejvýznamnější personální agentury v České republice v oblasti zprostředkování zaměstnání. Každý rok najdeme práci více než 1 700 uchazečům.
 
Location
Hradec Králové Region
 
salary
28 000 - 35 000  / month (gross)
 
start date
immediately
 
Máte vzdělání technického směru se zaměřením na polymery? Jste osobnost s inovativním, proaktivním přístupem a zkušenostmi s vývojem ve výrobní oblasti? Vyznáte se v technické dokumentaci a porozumění anglickému jazyku Vám nečiní problémy? Chcete pracovat na nových projektech v oblasti nových výrobků pro zdravotnictví?
Zašlete nám Váš životopis.
Společnost vyvíjející komponenty pro zdravotnictví, působící v Královéhradeckém kraji, hledá do svých řad kandidáta na pozici INŽENÝR VÝVOJE.

Job description

* Spolupráce na vývoji nových produktů
* Tvorba designu
* Technická podpora při zavádění nových výrobků
* Komunikace s cílovou skupinou a zjišťování potřeb
* Řešení reklamací a neshod

Requirements

* VŠ vzdělání se zaměřením na polymery
* Zkušenosti s oblastí vývoje
* Technickou angličtinu
* Nápaditost a analytické myšlení
* Schopnost týmové spolupráce

Benefits

* Zázemí prestižní společnosti
* 5 týdnů dovolené
* Firemní akce
* Stravenky
* Pružnou pracovní dobu

* Místo výkonu práce je v Královéhradeckém kraji

Contact

Advantage Consulting, s.r.o.
Eduard Frey
Orlí 36, Brno
E-mail: hradec@acjobs.cz
Tel. number: 00420775787242

Reply without loginAttach files (max. 2 MB)
 


  Souhlasím
tip Registration and filling in the CV (possible in 4 languages) will save your time when replying to different vacancies and will help you easily improve/change your CV any time. All your replies will be saved and you will automatically receive all relevant vacancies to your email.

By submitting the application I agree to administering, processing and storing my personal data and furthermore making these available after a verbal or written agreement with myself to the clients with the purpose of mediating a job for myself all in accordance with Act No. 101/2000 Coll. “On Personal Data Protection” Administration and processing of personal data shall take place to the necessary extent in order to fulfill the purpose stated in this paragraph. Dále souhlasím s tím, aby mi společnost Dagmar Frenclová zasílala svá obchodní sdělení týkající se nabízení výrobků a služeb v souladu se zákonem č. 480/2004 Sb. v platném znění. Svým souhlasem udělujete v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění, svůj souhlas se zpracováním poskytnuté emailové adresy společnosti Dagmar Frenclová, za účelem zařazení do databáze a dalšího reklamního, marketingového účelu tj. zejména nabízení výrobků, služeb a za účelem zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle platného zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu 10 let do odvolání. Pokud si přejete svůj souhlas se zasíláním obchodních sdělení Dagmar Frenclová na vaší emailovou adresu odvolat, můžete tak učinit zde, tím, že nezaškrtnete pole „Souhlasím“. Podrobnosti elektronického kontaktu lze za účelem šíření obchodního sdělení elektronickými prostředky použít pouze ve vztahu k uživatelům, kteří k tomu dali souhlas.