Jobs, job offers in EU, EU staffing - UŽIVATELSKÁ PODPORA – ABSOLVENT - looking for staff in CR


Insert
your CV

DatabázeCV

UŽIVATELSKÁ PODPORA – ABSOLVENT


previous vacancyview list of vacanciesnext vacancy
employer
Advantage Consulting, s.r.o.
Více než 10 let pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Patříme mezi tři nejvýznamnější personální agentury v České republice v oblasti zprostředkování zaměstnání. Každý rok najdeme práci více než 1 700 uchazečům.
 
Location
Hradec Králové Region
 
salary
25 000 - 30 000  / month (gross)
 
start date
immediately
 
Jste absolventem střední školy se zaměřením na výpočetní techniku? Dokážete si poradit s problémy v tomto odvětví? Zvládnete se domluvit anglicky, alespoň písemně?
Pokud hledáte novou pracovní výzvu, pak jste pravděpodobně člověk, kterého hledáme.
Nadnárodní výrobní společnost hledá posilu do svého pracovního týmu na pozici:

UŽIVATELSKÁ PODPORA – ABSOLVENT

Job description

* správa a nákup IT vybavení
* řešení nastalých problémů
* komunikace s uživateli
* zaškolování kolegů
* spravování interního systému

Requirements

* dokončené středoškolské vzdělání, technické zaměření
* schopnost písemné komunikace v angličtině
* orientaci v problematice výpočetní techniky
* ochotu a schopnost poskytnout podporu technicky slabším kolegům

Benefits

* možnost pružné pracovní doby
* mobilní telefon i k soukromému užití
* možnost odborného školení
* přátelský pracovní kolektiv
* místo výkonu práce: okres Ústí nad Orlicí

Contact

Advantage Consulting, s.r.o.
Blanka Kovandová
Orlí 36, Brno
E-mail: hradec@acjobs.cz
Tel. number: 00420778434005

Reply without loginAttach files (max. 2 MB)
 


  Souhlasím
tip Registration and filling in the CV (possible in 4 languages) will save your time when replying to different vacancies and will help you easily improve/change your CV any time. All your replies will be saved and you will automatically receive all relevant vacancies to your email.

By submitting the application I agree to administering, processing and storing my personal data and furthermore making these available after a verbal or written agreement with myself to the clients with the purpose of mediating a job for myself all in accordance with Act No. 101/2000 Coll. “On Personal Data Protection” Administration and processing of personal data shall take place to the necessary extent in order to fulfill the purpose stated in this paragraph. Dále souhlasím s tím, aby mi společnost Dagmar Frenclová zasílala svá obchodní sdělení týkající se nabízení výrobků a služeb v souladu se zákonem č. 480/2004 Sb. v platném znění. Svým souhlasem udělujete v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění, svůj souhlas se zpracováním poskytnuté emailové adresy společnosti Dagmar Frenclová, za účelem zařazení do databáze a dalšího reklamního, marketingového účelu tj. zejména nabízení výrobků, služeb a za účelem zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle platného zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu 10 let do odvolání. Pokud si přejete svůj souhlas se zasíláním obchodních sdělení Dagmar Frenclová na vaší emailovou adresu odvolat, můžete tak učinit zde, tím, že nezaškrtnete pole „Souhlasím“. Podrobnosti elektronického kontaktu lze za účelem šíření obchodního sdělení elektronickými prostředky použít pouze ve vztahu k uživatelům, kteří k tomu dali souhlas.