Jobs, job offers in EU, EU staffing - CHEMIK PRO ANALYTICKOU LABORATOŘ - looking for staff in CR


Insert
your CV

DatabázeCV

CHEMIK PRO ANALYTICKOU LABORATOŘ


previous vacancyview list of vacanciesnext vacancy
employer
Advantage Consulting, s.r.o.
Více než 10 let pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Patříme mezi tři nejvýznamnější personální agentury v České republice v oblasti zprostředkování zaměstnání. Každý rok najdeme práci více než 1 700 uchazečům.
 
Location
Liberec Region
 
salary
21 000 - 25 000  / month (gross)
 
start date
immediately
 
Máte chemické vzdělání a zkušenosti s prováděním analýz vzorků životního prostředí? Láká Vás práce s moderními přístroji ve špičkové laboratoři? Chcete pracovat v soukromém sektoru pro silného hráče na trhu?

Potom už neotálejte a ozvěte se nám, dáme Vám příležitost! Akreditovaná analytická laboratoř hledá posily do svého týmu na pozici:

CHEMIK PRO ANALYTICKOU LABORATOŘ (21-25 000 Kč)

Job description

* provádění chemických analýz různých typů vzorků
* vyhodnocování a zaznamenávání výsledků analýz
* zodpovědnost za údržbu laboratorních strojů a zařízení
* aktivní účast na vývoji nových metod
* spolupráce s nadřízeným a spolupracovníky

Requirements

* vysokoškolské vzdělání chemického směru (ideálně analytická chemie)
* zkušenosti s prováděním analýz vzorků životního prostředí
* znalost laboratorního prostředí a analytických metod (AAS, ICP-OES)
* angličtinu alespoň na mírně pokročilé úrovni
* aktivní přístup a chuť pracovat na sobě

Benefits

* zajímavou práci a příjemný kolektiv
* moderní zázemí a vybavení laboratoří
* 5 týdnů dovolené, stravenky
* příspěvek na sportovní aktivity a relax
* místo výkonu práce: Liberecký kraj

Contact

Advantage Consulting, s.r.o.
Ing. Kateřina Škulaviková
Orlí 36, Brno
E-mail: chemistry@acjobs.cz
Tel. number: 00420775787068

Reply without loginAttach files (max. 2 MB)
 


  Souhlasím
tip Registration and filling in the CV (possible in 4 languages) will save your time when replying to different vacancies and will help you easily improve/change your CV any time. All your replies will be saved and you will automatically receive all relevant vacancies to your email.

By submitting the application I agree to administering, processing and storing my personal data and furthermore making these available after a verbal or written agreement with myself to the clients with the purpose of mediating a job for myself all in accordance with Act No. 101/2000 Coll. “On Personal Data Protection” Administration and processing of personal data shall take place to the necessary extent in order to fulfill the purpose stated in this paragraph. Dále souhlasím s tím, aby mi společnost Dagmar Frenclová zasílala svá obchodní sdělení týkající se nabízení výrobků a služeb v souladu se zákonem č. 480/2004 Sb. v platném znění. Svým souhlasem udělujete v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění, svůj souhlas se zpracováním poskytnuté emailové adresy společnosti Dagmar Frenclová, za účelem zařazení do databáze a dalšího reklamního, marketingového účelu tj. zejména nabízení výrobků, služeb a za účelem zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle platného zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu 10 let do odvolání. Pokud si přejete svůj souhlas se zasíláním obchodních sdělení Dagmar Frenclová na vaší emailovou adresu odvolat, můžete tak učinit zde, tím, že nezaškrtnete pole „Souhlasím“. Podrobnosti elektronického kontaktu lze za účelem šíření obchodního sdělení elektronickými prostředky použít pouze ve vztahu k uživatelům, kteří k tomu dali souhlas.