Jobs, job offers in EU, EU staffing - HIL TESTER - looking for staff in CR


Insert
your CV

DatabázeCV

HIL TESTER


previous vacancyview list of vacanciesnext vacancy
employer
Advantage Consulting, s.r.o.
Více než 10 let pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Patříme mezi tři nejvýznamnější personální agentury v České republice v oblasti zprostředkování zaměstnání. Každý rok najdeme práci více než 1 700 uchazečům.
 
Location
Liberec Region
 
salary
35 000 - 45 000  / month (gross)
 
start date
immediately
 
Je pro Vás důležité, aby Vaše práce měla smysl a rád/a vidíte výsledky své práce? Máte zkušenosti s testováním a rád/a si otestujete sw. na reálném přístroji? Chcete používat anglický jazyk a práce v mezinárodním týmu Vás láká? Mezinárodní společnost, která se stará o Vaši bezpečnost na cestách, hledá právě Vás.

Job description

V čem se u nás můžete realizovat:
* Testování systému elektrických parkovacích brzd
* Aktivní komunikace a development týmem v zahraničí
* Aktivní spolupráce na vývoji produktu a jeho testování (komponentní a systémové testy)

Requirements

Co bychom od Vás chtěli:
* VŠ technické směru
* Zkušenost s testováním a automobilovou technikou jsou vítány
* Anglický jazyk na komunikační úrovni

Benefits

Co Vám můžeme nabídnout:
* Špičkové pracoviště mezinárodní společnosti s možností vycestovat na zahraniční pracovní cesty
* Zkrácenou pracovní dobu na 7,5h
* Výběr z několika chutných jídel každý den
* Relax room, protože nejlepší nápady má odpočatá mysl
* Můžete si zatančit na firemním plese nebo přivést svoji rodinu na Family days
* 25 dní dovolené a extra volné dny, které strávíte s rodinou při významných událostech

Contact

Advantage Consulting, s.r.o.
Linh Tranová
Orlí 36, Brno
E-mail: it@acjobs.cz
Tel. number: 00420775787066

Reply without loginAttach files (max. 2 MB)
 


  Souhlasím
tip Registration and filling in the CV (possible in 4 languages) will save your time when replying to different vacancies and will help you easily improve/change your CV any time. All your replies will be saved and you will automatically receive all relevant vacancies to your email.

By submitting the application I agree to administering, processing and storing my personal data and furthermore making these available after a verbal or written agreement with myself to the clients with the purpose of mediating a job for myself all in accordance with Act No. 101/2000 Coll. “On Personal Data Protection” Administration and processing of personal data shall take place to the necessary extent in order to fulfill the purpose stated in this paragraph. Dále souhlasím s tím, aby mi společnost Dagmar Frenclová zasílala svá obchodní sdělení týkající se nabízení výrobků a služeb v souladu se zákonem č. 480/2004 Sb. v platném znění. Svým souhlasem udělujete v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění, svůj souhlas se zpracováním poskytnuté emailové adresy společnosti Dagmar Frenclová, za účelem zařazení do databáze a dalšího reklamního, marketingového účelu tj. zejména nabízení výrobků, služeb a za účelem zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle platného zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu 10 let do odvolání. Pokud si přejete svůj souhlas se zasíláním obchodních sdělení Dagmar Frenclová na vaší emailovou adresu odvolat, můžete tak učinit zde, tím, že nezaškrtnete pole „Souhlasím“. Podrobnosti elektronického kontaktu lze za účelem šíření obchodního sdělení elektronickými prostředky použít pouze ve vztahu k uživatelům, kteří k tomu dali souhlas.