Jobs, job offers in EU, EU staffing - TECHNOLOG PRO MEMBRÁNOVÁ ZAŘÍZENÍ - looking for staff in CR


Insert
your CV

DatabázeCV

TECHNOLOG PRO MEMBRÁNOVÁ ZAŘÍZENÍ


previous vacancyview list of vacanciesnext vacancy
employer
Advantage Consulting, s.r.o.
Více než 10 let pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Patříme mezi tři nejvýznamnější personální agentury v České republice v oblasti zprostředkování zaměstnání. Každý rok najdeme práci více než 1 700 uchazečům.
 
Location
Liberec Region
 
salary
from 30 000  / month (gross)
 
start date
immediately
 
Máte vysokoškolské vzdělání chemického směru a zkušenosti z pozice Technolog výroby? Orientujete se v procesní dokumentaci a ovládáte práci v programu AutoCAD či MS Visio? Jste technicky zaměření, komunikativní a rádi byste využili znalost angličtiny v rámci zahraničních cest?

Potom se nám ozvěte, protože pro Vás máme skvělou pracovní příležitost v perspektivním oboru s možností dalšího profesního rozvoje!

TECHNOLOG PRO MEMBRÁNOVÁ ZAŘÍZENÍ (OD 30 000 Kč)

Job description

* zajištění komplexního dodání technologií elektromembránových zařízení
* zpracování technologické projektové dokumentace
* dohled nad dodržováním platné legislativy při návrhu technologií a aktualizaci dokumentace
* podpora při výrobě a instalaci technologií
* účast při prodeji a následném poskytování technického servisu

Requirements

* vysokoškolské vzdělání chemického směru
* praxi jako technolog výroby min. 3 roky
* znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
* orientaci v procesní dokumentaci (bilanční diagramy)
* flexibilitu, aktivní přístup k práci a řidičský průkaz sk. B

Benefits

* zajímavou práci a možnost cestovat do zahraničí
* 5 týdnů dovolené, kafeterii
* pružnou pracovní dobu
* služební notebook a telefon
* místo pracoviště: Liberecký kraj

Contact

Advantage Consulting, s.r.o.
Bc. Michaela Knápková
Orlí 36, Brno
E-mail: chemistry@acjobs.cz
Tel. number: 00420775474380

Reply without loginAttach files (max. 2 MB)
 


  Souhlasím
tip Registration and filling in the CV (possible in 4 languages) will save your time when replying to different vacancies and will help you easily improve/change your CV any time. All your replies will be saved and you will automatically receive all relevant vacancies to your email.

By submitting the application I agree to administering, processing and storing my personal data and furthermore making these available after a verbal or written agreement with myself to the clients with the purpose of mediating a job for myself all in accordance with Act No. 101/2000 Coll. “On Personal Data Protection” Administration and processing of personal data shall take place to the necessary extent in order to fulfill the purpose stated in this paragraph. Dále souhlasím s tím, aby mi společnost Dagmar Frenclová zasílala svá obchodní sdělení týkající se nabízení výrobků a služeb v souladu se zákonem č. 480/2004 Sb. v platném znění. Svým souhlasem udělujete v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění, svůj souhlas se zpracováním poskytnuté emailové adresy společnosti Dagmar Frenclová, za účelem zařazení do databáze a dalšího reklamního, marketingového účelu tj. zejména nabízení výrobků, služeb a za účelem zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle platného zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu 10 let do odvolání. Pokud si přejete svůj souhlas se zasíláním obchodních sdělení Dagmar Frenclová na vaší emailovou adresu odvolat, můžete tak učinit zde, tím, že nezaškrtnete pole „Souhlasím“. Podrobnosti elektronického kontaktu lze za účelem šíření obchodního sdělení elektronickými prostředky použít pouze ve vztahu k uživatelům, kteří k tomu dali souhlas.