Jobs, job offers in EU, EU staffing - Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - looking for staff in CR


Insert
your CV

DatabázeCV

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků


previous vacancyview list of vacanciesnext vacancy
employer
KENTING SERVICE s.r.o.
 
Location
South Bohemian Region - České Budějovice - České Budějovice
 
salary
from 80 000 CZK / month (gross)
 
start date
immediately
 
required education
Apprentice school - skilled worker
 

Job description

Práce ve skladu, s nábytkovými komponenty, příprava objednávek, naskladnění, příprava na odvoz, průkaz na VZV výhodou, nutná praxe! Malý kolektiv, v dosahu MHD. Prac. doba 7 hodin, navýšení platu po zkušební době. Požadujeme pečlivost a samostatnost. V případě zájmu zašlete životopis na service@kentingservice.cz nebo si telefonicky sjednejte schůzku
Jednosměnný provoz

Contact

KENTING SERVICE s.r.o.
Jaroslava Eiblová
Fr. Škroupa
E-mail: service@kentingservice.cz
Tel. number: +420 608 722 606

Reply without loginAttach files (max. 2 MB)
 


  Souhlasím
tip Registration and filling in the CV (possible in 4 languages) will save your time when replying to different vacancies and will help you easily improve/change your CV any time. All your replies will be saved and you will automatically receive all relevant vacancies to your email.

By submitting the application I agree to administering, processing and storing my personal data and furthermore making these available after a verbal or written agreement with myself to the clients with the purpose of mediating a job for myself all in accordance with Act No. 101/2000 Coll. “On Personal Data Protection” Administration and processing of personal data shall take place to the necessary extent in order to fulfill the purpose stated in this paragraph. Dále souhlasím s tím, aby mi společnost Dagmar Frenclová zasílala svá obchodní sdělení týkající se nabízení výrobků a služeb v souladu se zákonem č. 480/2004 Sb. v platném znění. Svým souhlasem udělujete v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění, svůj souhlas se zpracováním poskytnuté emailové adresy společnosti Dagmar Frenclová, za účelem zařazení do databáze a dalšího reklamního, marketingového účelu tj. zejména nabízení výrobků, služeb a za účelem zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle platného zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu 10 let do odvolání. Pokud si přejete svůj souhlas se zasíláním obchodních sdělení Dagmar Frenclová na vaší emailovou adresu odvolat, můžete tak učinit zde, tím, že nezaškrtnete pole „Souhlasím“. Podrobnosti elektronického kontaktu lze za účelem šíření obchodního sdělení elektronickými prostředky použít pouze ve vztahu k uživatelům, kteří k tomu dali souhlas.