Jobs, job offers in EU, EU staffing - Specialisté v oblasti prodeje a nákupu energií, přírodních surovin a stavebnin - looking for staff in CR


Insert
your CV

DatabázeCV

Specialisté v oblasti prodeje a nákupu energií, přírodních surovin a stavebnin


previous vacancyview list of vacanciesnext vacancy
employer
Česká Regionální Energetika a.s.
 
Location
South Bohemian Region - České Budějovice - České Budějovice
 
salary
30 000 - 35 000 CZK / month (gross)
 
start date
1.11.2017
 
required education
Apprentice school - skilled worker
 

Job description

Náplň práce: vedení obchodních schůzek, poskytování profesionální péče zákazníkům, běžná administrativní práce. Požadujeme: kultivovaný projev, komunikativnost, zájem učit se nové věci, zkušenosti s prodejem (není podmínkou, ale výhodou), pozitivní přístup, loajalitu, spolehlivost. Nabízíme: jistotu stabilního zaměstnání, pravidelní výplatní termínn, průměrná mzda 35000 Kč/měsíc, zdarma Vás zaškolíme i bez praxe, 8 navolaných schůzek denně, individuální přístup ke každému zaměstnanci, firemní teambuildingové akce. Zaměstnanecké výhody: pasivní příjem ze smluv, automobil s CCS kartou, profesní růst a rozvoj, pravidelné soutěže o ceny nebo finanční prémie.
Jednosměnný provoz

Contact

Česká Regionální Energetika a.s.
Andrea Habětínková
Hroznová
E-mail: ceskebudejovice@cr-energetika.cz
Tel. number: +420 734 204 014

Reply without loginAttach files (max. 2 MB)
 


  Souhlasím
tip Registration and filling in the CV (possible in 4 languages) will save your time when replying to different vacancies and will help you easily improve/change your CV any time. All your replies will be saved and you will automatically receive all relevant vacancies to your email.

By submitting the application I agree to administering, processing and storing my personal data and furthermore making these available after a verbal or written agreement with myself to the clients with the purpose of mediating a job for myself all in accordance with Act No. 101/2000 Coll. “On Personal Data Protection” Administration and processing of personal data shall take place to the necessary extent in order to fulfill the purpose stated in this paragraph. Dále souhlasím s tím, aby mi společnost Dagmar Frenclová zasílala svá obchodní sdělení týkající se nabízení výrobků a služeb v souladu se zákonem č. 480/2004 Sb. v platném znění. Svým souhlasem udělujete v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění, svůj souhlas se zpracováním poskytnuté emailové adresy společnosti Dagmar Frenclová, za účelem zařazení do databáze a dalšího reklamního, marketingového účelu tj. zejména nabízení výrobků, služeb a za účelem zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle platného zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu 10 let do odvolání. Pokud si přejete svůj souhlas se zasíláním obchodních sdělení Dagmar Frenclová na vaší emailovou adresu odvolat, můžete tak učinit zde, tím, že nezaškrtnete pole „Souhlasím“. Podrobnosti elektronického kontaktu lze za účelem šíření obchodního sdělení elektronickými prostředky použít pouze ve vztahu k uživatelům, kteří k tomu dali souhlas.