Jobs, job offers in EU, EU staffing - Specialisté v oblasti prodeje a nákupu energií, přírodních surovin a stavebnin - looking for staff in CR


Insert
your CV

DatabázeCV

Specialisté v oblasti prodeje a nákupu energií, přírodních surovin a stavebnin


previous vacancyview list of vacanciesnext vacancy
employer
Česká Regionální Energetika a.s.
 
Location
South Bohemian Region - České Budějovice - České Budějovice
 
salary
35 000 - 40 000 CZK / month (gross)
 
start date
1.11.2017
 
required education
Apprentice school - skilled worker
 

Job description

Náplň práce: příprava a realizace nabídky cenové optimalizace pro koncové zákazníky, komunikace s novými a potencionálními zákazníky, řešit související administrativu, reportování denních a měsíčních aktivit. Požadujeme: aktivní přístup k práci, ochotu k vlastnímu rozvoji v rámci firmy, samostatnost, odpovědnost, spolehlivost, vlastní nápady, jak práci dělat lépe. Nabízíme: zdarma Vás rádi zaškolíme i bez praxe, perfektní příležitost pro budování kariéry a kariérní růst, zázemí stabilní společnosti s regionálními pobočkami po celé ČR, přátelský pracovní tým kolegů a nadřízených, velmi zajímavé mzdové ohodnocení. Zaměstnanecké výhody: 7 navolaných schůzek denně, služební vůz s proplacenými PHM, bonusy.
Jednosměnný provoz

Contact

Česká Regionální Energetika a.s.
Andrea Habětínková
Hroznová
E-mail: ceskebudejovice@cr-energetika.cz
Tel. number: +420 734 204 014

Reply without loginAttach files (max. 2 MB)
 


  Souhlasím
tip Registration and filling in the CV (possible in 4 languages) will save your time when replying to different vacancies and will help you easily improve/change your CV any time. All your replies will be saved and you will automatically receive all relevant vacancies to your email.

By submitting the application I agree to administering, processing and storing my personal data and furthermore making these available after a verbal or written agreement with myself to the clients with the purpose of mediating a job for myself all in accordance with Act No. 101/2000 Coll. “On Personal Data Protection” Administration and processing of personal data shall take place to the necessary extent in order to fulfill the purpose stated in this paragraph. Dále souhlasím s tím, aby mi společnost Dagmar Frenclová zasílala svá obchodní sdělení týkající se nabízení výrobků a služeb v souladu se zákonem č. 480/2004 Sb. v platném znění. Svým souhlasem udělujete v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění, svůj souhlas se zpracováním poskytnuté emailové adresy společnosti Dagmar Frenclová, za účelem zařazení do databáze a dalšího reklamního, marketingového účelu tj. zejména nabízení výrobků, služeb a za účelem zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle platného zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu 10 let do odvolání. Pokud si přejete svůj souhlas se zasíláním obchodních sdělení Dagmar Frenclová na vaší emailovou adresu odvolat, můžete tak učinit zde, tím, že nezaškrtnete pole „Souhlasím“. Podrobnosti elektronického kontaktu lze za účelem šíření obchodního sdělení elektronickými prostředky použít pouze ve vztahu k uživatelům, kteří k tomu dali souhlas.