Jobs, job offers in EU, EU staffing - Výzkumní a vývojoví vědečtí pracovníci v chemických oborech - looking for staff in CR

Insert
your CV

DatabázeCV

Výzkumní a vývojoví vědečtí pracovníci v chemických oborech

previous vacancyview list of vacanciesnext vacancy
employer
Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích

Location
South Bohemian Region - České Budějovice - České Budějovice

salary
22 000 - 32 000 CZK / month (gross)

start date
1.11.2017

required education
postgraduate

Job description

Náplň práce: vědecko-výzkumná činnost a řešení národních a mezinárodních vědeckých projektů v oblasti působení laboratoře - především v oblasti hydroponické a akvaponické kultivace rostlin, samostatné provádění experimentů, jejich vyhodnocování a publikování v prestižních časopisech v anglickém jazyce, samostatná příprava návrhů vědecko - výzkumných projektů, konzultační a poradenské služby, spolupráce při přípravě vědeckých a odborných konferencí či seminářů Požadujeme: absolvování doktorského studijního programu (Ph.D.) v rámci rybářského, zemědělského, přírodovědeckého či veterinárního oboru, Anglický jazyk minimálně na úrovni B2 (slovem i písmem), pracovní zkušenosti (min. 2 roky) ve vědecké laboratoři, uživatelská znalost práce na PC - MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook), zkušenosti s prezentacemi na konferencích či seminářích, komunikativnost, samostatnost, systematičnost, zodpovědnost, cílevědomost, pečlivost, organizační schopnosti, ochota učit se novým věcem, schopnost práce ve stresu, zkušenosti s hydroponickým pěstováním a ochranou rostlin, zkušenosti s podáváním vědeckých grantů výhodou, kvalitní vědecké publikace výhodou, doobrý zdravotní stav Nabízíme: příjemné pracovní prostředí v nově zrekonstruovaných prostorách fakulty, práci v mezinárodním pracovním kolektivu, možnost osobního i profesního rozvoje (jazykové a zaměstnanecké kurzy), další zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, stravenky, zvýhodněné mobilní volání či bankovní služby u partnerské banky, MS Office zdarma pro soukromé využití) Uvažovaný nástup:listopad 2017, Pracovní úvazek: 1,0 Mzda: 22 000 - 27 000 Kč měsíčně (dle Mzdového předpisu JU). Po zapracování možnost zvýšení. Místo výkonu práce: Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích, Fakulta rybářství a ochrany vod, Ústav akvakultury a ochrany vod, Na Sádkách 1780, 370 05 České Budějovice Strukturovaný životopis včetně publikačního seznamu, motivační dopis a kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání zasílejte na e-mail mprusova@frov.jcu.cz nebo na adresu Fakulta rybářství a ochrany vod, Ekonomické pracoviště, Ing. Mirka Průšová, Zátiší 728/II, 389 25 Vodňany, nejpozději do 20.10. 2017. Více informací na http://www.frov.jcu.cz/
Jednosměnný provoz

Contact

Mirka Průšová
Husova tř.
E-mail: mprusova@frov.jcu.cz

Reply without login

Attach files (max. 2 MB)

  Souhlasím
tip Registration and filling in the CV (possible in 4 languages) will save your time when replying to different vacancies and will help you easily improve/change your CV any time. All your replies will be saved and you will automatically receive all relevant vacancies to your email.

By submitting the application I agree to administering, processing and storing my personal data and furthermore making these available after a verbal or written agreement with myself to the clients with the purpose of mediating a job for myself all in accordance with Act No. 101/2000 Coll. “On Personal Data Protection” Administration and processing of personal data shall take place to the necessary extent in order to fulfill the purpose stated in this paragraph. Dále souhlasím s tím, aby mi společnost Dagmar Frenclová zasílala svá obchodní sdělení týkající se nabízení výrobků a služeb v souladu se zákonem č. 480/2004 Sb. v platném znění. Svým souhlasem udělujete v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění, svůj souhlas se zpracováním poskytnuté emailové adresy společnosti Dagmar Frenclová, za účelem zařazení do databáze a dalšího reklamního, marketingového účelu tj. zejména nabízení výrobků, služeb a za účelem zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle platného zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu 10 let do odvolání. Pokud si přejete svůj souhlas se zasíláním obchodních sdělení Dagmar Frenclová na vaší emailovou adresu odvolat, můžete tak učinit zde, tím, že nezaškrtnete pole „Souhlasím“. Podrobnosti elektronického kontaktu lze za účelem šíření obchodního sdělení elektronickými prostředky použít pouze ve vztahu k uživatelům, kteří k tomu dali souhlas.