Jobs, job offers in EU, EU staffing - Maséři (kromě odborných masérů ve zdravotnictví) - looking for staff in CR


Insert
your CV

DatabázeCV

Maséři (kromě odborných masérů ve zdravotnictví)


previous vacancyview list of vacanciesnext vacancy
employer
Hotel AMBRA s.r.o.
 
Location
Zlín Region - Zlín - Luhačovice
 
salary
14 000 - 16 000 CZK / month (gross)
 
start date
immediately
 
required education
elementary
 

Job description

Pracovní doba: 12-ti hodinové směny (8-20:00), dle dohody i jinak Náplň práce: aktivní komunikace s klienty wellness, masírování, provádění zábalů, příprava surovin, úklid. Požadavky: zodpovědný přístup, samostatnost, spolehlivost a pečlivost, vstřícnost, akreditované odborné masérské kurzy (například klasická masáž, lávové kameny, masáž hlavy apod.), kosmetické zkoušky výhodou. Výhody: možnost ubytování v blízkosti pracoviště, stravování v místě za zvýhodněnou cenu (30 Kč), příjemné pracovní prostředí, přátelský kolektiv
Jednosměnný provoz

Contact

Hotel AMBRA s.r.o.
Rapantová Marie
Solné
E-mail: rapantova@hotel-ambra.cz
Tel. number: +420 778 485 227

Reply without loginAttach files (max. 2 MB)
 


  Souhlasím
tip Registration and filling in the CV (possible in 4 languages) will save your time when replying to different vacancies and will help you easily improve/change your CV any time. All your replies will be saved and you will automatically receive all relevant vacancies to your email.

By submitting the application I agree to administering, processing and storing my personal data and furthermore making these available after a verbal or written agreement with myself to the clients with the purpose of mediating a job for myself all in accordance with Act No. 101/2000 Coll. “On Personal Data Protection” Administration and processing of personal data shall take place to the necessary extent in order to fulfill the purpose stated in this paragraph. Dále souhlasím s tím, aby mi společnost Dagmar Frenclová zasílala svá obchodní sdělení týkající se nabízení výrobků a služeb v souladu se zákonem č. 480/2004 Sb. v platném znění. Svým souhlasem udělujete v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění, svůj souhlas se zpracováním poskytnuté emailové adresy společnosti Dagmar Frenclová, za účelem zařazení do databáze a dalšího reklamního, marketingového účelu tj. zejména nabízení výrobků, služeb a za účelem zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle platného zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu 10 let do odvolání. Pokud si přejete svůj souhlas se zasíláním obchodních sdělení Dagmar Frenclová na vaší emailovou adresu odvolat, můžete tak učinit zde, tím, že nezaškrtnete pole „Souhlasím“. Podrobnosti elektronického kontaktu lze za účelem šíření obchodního sdělení elektronickými prostředky použít pouze ve vztahu k uživatelům, kteří k tomu dali souhlas.