Jobs, job offers in EU, EU staffing - Technici ve výzkumu a vývoji v ostatních průmyslových oborech - looking for staff in CR


Insert
your CV

DatabázeCV

Technici ve výzkumu a vývoji v ostatních průmyslových oborech


previous vacancyview list of vacanciesnext vacancy
employer
TOMATEX Otrokovice, a. s.
 
Location
Zlín Region - Zlín - Otrokovice
 
salary
from 28 000 CZK / month (gross)
 
start date
immediately
 
required education
higher education
 

Job description

Požadavky: praxe alespoň 3 roky, znalost anglického jazyka podmínkou, uživatelská znalost MC Office, znalost IS Dialog výhodou, zodpovědnost, spolehlivost, komunikativnost, samostatnost, odolnost vůči stresu. Náplň práce: tvorba technologických a pracovních postupů, zavádění nových technologií, podpora projektového řízení, tvorba kusovníků v IS Dialog.
Jednosměnný provoz

Contact

TOMATEX Otrokovice, a. s.
Utinková Kristýna
tř. Tomáše Bati
E-mail: utinkova@tomatex.cz
Tel. number: +420 727 901 113

Reply without loginAttach files (max. 2 MB)
 


  Souhlasím
tip Registration and filling in the CV (possible in 4 languages) will save your time when replying to different vacancies and will help you easily improve/change your CV any time. All your replies will be saved and you will automatically receive all relevant vacancies to your email.

By submitting the application I agree to administering, processing and storing my personal data and furthermore making these available after a verbal or written agreement with myself to the clients with the purpose of mediating a job for myself all in accordance with Act No. 101/2000 Coll. “On Personal Data Protection” Administration and processing of personal data shall take place to the necessary extent in order to fulfill the purpose stated in this paragraph. Dále souhlasím s tím, aby mi společnost Dagmar Frenclová zasílala svá obchodní sdělení týkající se nabízení výrobků a služeb v souladu se zákonem č. 480/2004 Sb. v platném znění. Svým souhlasem udělujete v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění, svůj souhlas se zpracováním poskytnuté emailové adresy společnosti Dagmar Frenclová, za účelem zařazení do databáze a dalšího reklamního, marketingového účelu tj. zejména nabízení výrobků, služeb a za účelem zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle platného zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu 10 let do odvolání. Pokud si přejete svůj souhlas se zasíláním obchodních sdělení Dagmar Frenclová na vaší emailovou adresu odvolat, můžete tak učinit zde, tím, že nezaškrtnete pole „Souhlasím“. Podrobnosti elektronického kontaktu lze za účelem šíření obchodního sdělení elektronickými prostředky použít pouze ve vztahu k uživatelům, kteří k tomu dali souhlas.