Jobs, job offers in EU, EU staffing - Strojírenští technici kontroly kvality, laboranti - looking for staff in CR


Insert
your CV

DatabázeCV

Strojírenští technici kontroly kvality, laboranti


previous vacancyview list of vacanciesnext vacancy
employer
m-tec CZ, s.r.o.
 
Location
Zlín Region - Zlín - Zlín
 
salary
22 000 - 27 000 CZK / month (gross)
 
start date
1.11.2017
 
required education
Apprentice school - with leaving examination allowing university studies
 

Job description

Náplň práce: kontrola kvality vyráběných dílů (mezioperační a výstupní kontrola), kontrola vnitřních ploch sil: otryskání vnitřího povrchu, kvalita vnitřního nátěru vstupní kontrola nátěrových hmot - měření viskozity, spolupráce se zástupci odd. konstrukce/technologie při řešení technických problémů, reakce při změnách ve výrobní dokumentaci, značení a kontrola dílů před expedicí, provádění interních auditů, metrologie - evidence, zajišťování kalibrací Nabízíme: práce na HPP, velmi dobrá dostupnost - MHD, automobil, zvýhodněné mobilní tarify, odborná školení, jazykové kurzy, dotované závodní stravování
Jednosměnný provoz

Contact

m-tec CZ, s.r.o.
Lydie Vorlová
třída 3. května
E-mail: personalista.zlin@seznam.cz

Reply without loginAttach files (max. 2 MB)
 


  Souhlasím
tip Registration and filling in the CV (possible in 4 languages) will save your time when replying to different vacancies and will help you easily improve/change your CV any time. All your replies will be saved and you will automatically receive all relevant vacancies to your email.

By submitting the application I agree to administering, processing and storing my personal data and furthermore making these available after a verbal or written agreement with myself to the clients with the purpose of mediating a job for myself all in accordance with Act No. 101/2000 Coll. “On Personal Data Protection” Administration and processing of personal data shall take place to the necessary extent in order to fulfill the purpose stated in this paragraph. Dále souhlasím s tím, aby mi společnost Dagmar Frenclová zasílala svá obchodní sdělení týkající se nabízení výrobků a služeb v souladu se zákonem č. 480/2004 Sb. v platném znění. Svým souhlasem udělujete v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění, svůj souhlas se zpracováním poskytnuté emailové adresy společnosti Dagmar Frenclová, za účelem zařazení do databáze a dalšího reklamního, marketingového účelu tj. zejména nabízení výrobků, služeb a za účelem zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle platného zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu 10 let do odvolání. Pokud si přejete svůj souhlas se zasíláním obchodních sdělení Dagmar Frenclová na vaší emailovou adresu odvolat, můžete tak učinit zde, tím, že nezaškrtnete pole „Souhlasím“. Podrobnosti elektronického kontaktu lze za účelem šíření obchodního sdělení elektronickými prostředky použít pouze ve vztahu k uživatelům, kteří k tomu dali souhlas.