Jobs, job offers in EU, EU staffing - SAP ABAP CONSULTANT (50 – 70.000,- Kč) - looking for staff in CR


Insert
your CV

DatabázeCV

SAP ABAP CONSULTANT (50 – 70.000,- Kč)


previous vacancyview list of vacanciesnext vacancy
employer
Advantage Consulting, s.r.o.
Více než 10 let pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Patříme mezi tři nejvýznamnější personální agentury v České republice v oblasti zprostředkování zaměstnání. Každý rok najdeme práci více než 1 700 uchazečům.
 
Location
Moravian-Silesian Region
 
salary
50 000 - 70 000  / month (gross)
 
start date
immediately
 
Máte zkušenosti se SAP ABAP? Láká Vás pracovat na zajímavých projektech a být klíčovým členem týmu? Každodenní komunikace v angličtině Vám nedělá problém?

Pak neváhejte a zašlete nám Váš životopis!

SAP ABAP CONSULTANT (50 – 70.000,- Kč)

Job description

* Vývoj a údržba SAP systémů pomocí ABAP (moduly FICO, MM, SD)
* Analýza a implementace nových požadavků
* Vytváření rozhraní mezi systémy SAP
* Spolupráce v rámci mezinárodního týmu

Requirements

* Zkušenost se SAP ABAP
* Znalost SAP PI/PO a integračních technologií
* Zkušenost s implementací SAP systémů
* Anglický jazyk na komunikativní úrovni

Benefits

* Pružnou pracovní dobu
* Možnost home office
* Systém Cafeterie a interní benefity
* Jazykové a odborné vzdělávání
* Místo výkonu práce: Brno nebo Ostrava

Contact

Advantage Consulting, s.r.o.
Bc. Barbora Hanková
Orlí 36, Brno
E-mail: it@acjobs.cz
Tel. number: 00420773799242

Reply without loginAttach files (max. 2 MB)
 


  Souhlasím
tip Registration and filling in the CV (possible in 4 languages) will save your time when replying to different vacancies and will help you easily improve/change your CV any time. All your replies will be saved and you will automatically receive all relevant vacancies to your email.

By submitting the application I agree to administering, processing and storing my personal data and furthermore making these available after a verbal or written agreement with myself to the clients with the purpose of mediating a job for myself all in accordance with Act No. 101/2000 Coll. “On Personal Data Protection” Administration and processing of personal data shall take place to the necessary extent in order to fulfill the purpose stated in this paragraph. Dále souhlasím s tím, aby mi společnost Dagmar Frenclová zasílala svá obchodní sdělení týkající se nabízení výrobků a služeb v souladu se zákonem č. 480/2004 Sb. v platném znění. Svým souhlasem udělujete v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění, svůj souhlas se zpracováním poskytnuté emailové adresy společnosti Dagmar Frenclová, za účelem zařazení do databáze a dalšího reklamního, marketingového účelu tj. zejména nabízení výrobků, služeb a za účelem zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle platného zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu 10 let do odvolání. Pokud si přejete svůj souhlas se zasíláním obchodních sdělení Dagmar Frenclová na vaší emailovou adresu odvolat, můžete tak učinit zde, tím, že nezaškrtnete pole „Souhlasím“. Podrobnosti elektronického kontaktu lze za účelem šíření obchodního sdělení elektronickými prostředky použít pouze ve vztahu k uživatelům, kteří k tomu dali souhlas.