Jobs, job offers in EU, EU staffing - FINANČNÍ ÚČETNÍ - looking for staff in CR


Insert
your CV

DatabázeCV

employer
Advantage Consulting, s.r.o.
Více než 10 let pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Patříme mezi tři nejvýznamnější personální agentury v České republice v oblasti zprostředkování zaměstnání. Každý rok najdeme práci více než 1 700 uchazečům.
 
Location
Olomouc Region
 
start date
immediately
 
Chcete se uplatnit na pozici účetní v zahraniční výrobní společnosti? Komunikujete v anglickém jazyce? Tak hledáme právě Vás!

FINANČNÍ ÚČETNÍ

Job description

* Evidence účetních podkladů
* Vypracování účetních závěrek a reportů pro vedení společnosti
* Tvorba daňových přiznání a statistických výkazů
* Účtování hmotného majetku a účtů při účetních závěrkách
* Inventarizace zásob
* Podílení se na auditech společnosti
* Týmová práce s kolegy finančního oddělení

Requirements

* Minimálně středoškolské ekonomické vzdělání
* Praxi v oblasti účetnictví výhodou
* Komunikativní úroveň anglického jazyka
* Znalost práce v MS Office
* Pozitivní a pečlivý přístup k práci

Benefits

* Zajímavou práci v prosperující mezinárodní společnosti
* Příjemné pracovní prostředí
* Příspěvky na stravování
* Jazykové vzdělávání
* 5 týdnů dovolené
* Firemní akce
* Podpora aktivit pro zdraví
* Lokalita: Olomoucký kraj

Contact

Advantage Consulting, s.r.o.
Bc. Barbora Moravcová
Orlí 36, Brno
E-mail: olomouc@acjobs.cz
Tel. number: 00420777498775

Reply without loginAttach files (max. 2 MB)
 


  Souhlasím
tip Registration and filling in the CV (possible in 4 languages) will save your time when replying to different vacancies and will help you easily improve/change your CV any time. All your replies will be saved and you will automatically receive all relevant vacancies to your email.

By submitting the application I agree to administering, processing and storing my personal data and furthermore making these available after a verbal or written agreement with myself to the clients with the purpose of mediating a job for myself all in accordance with Act No. 101/2000 Coll. “On Personal Data Protection” Administration and processing of personal data shall take place to the necessary extent in order to fulfill the purpose stated in this paragraph. Dále souhlasím s tím, aby mi společnost Dagmar Frenclová zasílala svá obchodní sdělení týkající se nabízení výrobků a služeb v souladu se zákonem č. 480/2004 Sb. v platném znění. Svým souhlasem udělujete v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění, svůj souhlas se zpracováním poskytnuté emailové adresy společnosti Dagmar Frenclová, za účelem zařazení do databáze a dalšího reklamního, marketingového účelu tj. zejména nabízení výrobků, služeb a za účelem zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle platného zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu 10 let do odvolání. Pokud si přejete svůj souhlas se zasíláním obchodních sdělení Dagmar Frenclová na vaší emailovou adresu odvolat, můžete tak učinit zde, tím, že nezaškrtnete pole „Souhlasím“. Podrobnosti elektronického kontaktu lze za účelem šíření obchodního sdělení elektronickými prostředky použít pouze ve vztahu k uživatelům, kteří k tomu dali souhlas.