Jobs, job offers in EU, EU staffing - TEAMLEADER ELEKTRO - looking for staff in CR


Insert
your CV

DatabázeCV

employer
Advantage Consulting, s.r.o.
Více než 10 let pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Patříme mezi tři nejvýznamnější personální agentury v České republice v oblasti zprostředkování zaměstnání. Každý rok najdeme práci více než 1 700 uchazečům.
 
Location
Prague
 
start date
immediately
 
Máte vzdělání v oboru elektro a platnou vyhlášku č. 50/78 Sb.? Jste zkušený mistr, který vedl tým lidí a máte zkušenosti s nastavováním výrobních parametrů a procesů? Domluvíte se anglicky a chcete jazyk v práci využívat?

Chcete být součástí mezinárodní společnosti, která Vám nabídne spoustu zajímavých benefitů a silné zázemí?

Tak mi zašlete svůj životopis a začněte pracovat jako TEAMLEADER ELEKTRO!

Job description

* Vedení týmu max. 8 lidí
* Zodpovědnost za nastavení výrobních parametrů a procesů
* Spolupráce při zavádění nových parametrů a procesů
* Práce v systému SAP
* Dohled nad dodržováním preventivní údržby strojů

Requirements

* Vzdělání v oboru elektro
* Platnou vyhlášku č. 50/78 Sb.
* Zkušenosti z obdobné pozice a s vedením lidí
* Anglický jazyk na komunikativní úrovni
* Technické povědomí a analytické myšlení

Benefits

* Týden dovolené navíc
* Příspěvky na penzijní připojištění
* Jazykové kurzy
* Příspěvky na stravování formou stravenek
* Příspěvky na sportovní aktivity
* Možnost kariérního růstu a osobního rozvoje

* Místo výkonu práce: Praha-východ

Contact

Advantage Consulting, s.r.o.
Bc. Barbora Hamzíková
Orlí 36, Brno
E-mail: engineering@acjobs.cz
Tel. number: 00420775787341

Reply without loginAttach files (max. 2 MB)
 


  Souhlasím
tip Registration and filling in the CV (possible in 4 languages) will save your time when replying to different vacancies and will help you easily improve/change your CV any time. All your replies will be saved and you will automatically receive all relevant vacancies to your email.

By submitting the application I agree to administering, processing and storing my personal data and furthermore making these available after a verbal or written agreement with myself to the clients with the purpose of mediating a job for myself all in accordance with Act No. 101/2000 Coll. “On Personal Data Protection” Administration and processing of personal data shall take place to the necessary extent in order to fulfill the purpose stated in this paragraph. Dále souhlasím s tím, aby mi společnost Dagmar Frenclová zasílala svá obchodní sdělení týkající se nabízení výrobků a služeb v souladu se zákonem č. 480/2004 Sb. v platném znění. Svým souhlasem udělujete v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění, svůj souhlas se zpracováním poskytnuté emailové adresy společnosti Dagmar Frenclová, za účelem zařazení do databáze a dalšího reklamního, marketingového účelu tj. zejména nabízení výrobků, služeb a za účelem zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle platného zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu 10 let do odvolání. Pokud si přejete svůj souhlas se zasíláním obchodních sdělení Dagmar Frenclová na vaší emailovou adresu odvolat, můžete tak učinit zde, tím, že nezaškrtnete pole „Souhlasím“. Podrobnosti elektronického kontaktu lze za účelem šíření obchodního sdělení elektronickými prostředky použít pouze ve vztahu k uživatelům, kteří k tomu dali souhlas.