Jobs, job offers in EU, EU staffing - VEDOUCÍ VÝVOJOVÝCH KONSTRUKTÉRŮ - looking for staff in CR


Insert
your CV

DatabázeCV

VEDOUCÍ VÝVOJOVÝCH KONSTRUKTÉRŮ


previous vacancyview list of vacanciesnext vacancy
employer
Advantage Consulting, s.r.o.
Více než 10 let pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Patříme mezi tři nejvýznamnější personální agentury v České republice v oblasti zprostředkování zaměstnání. Každý rok najdeme práci více než 1 700 uchazečům.
 
Location
South Bohemian Region
 
start date
immediately
 
Jste zkušený konstruktér a máte angličtinu na komunikativní úrovni? Jste samostatný a máte dobré organizační schopnosti?

Pokud ano, zašlete nám svůj životopis!

Mezinárodní strojírenská společnost přijme do svých řad kolegu/-ni na pozici:

VEDOUCÍ VÝVOJOVÝCH KONSTRUKTÉRŮ

Job description

* Vedení týmu vývojových konstruktérů
* Dohled nad dodržováním standardů
* Úzká spolupráce s oddělením výroby, technologie a obchodním týmem
* Tvorba konstrukčních návrhů a technické dokumentace
* Řízení konstrukčních a vývojových projektů
* Občasné cesty do vývojové centrály

Requirements

* Dokončené VŠ vzdělání technického směru - strojírenského zaměření výhodou
* Prokazatelné znalosti v oblasti konstrukce a ve vedení týmu
* Pokročilou úroveň anglického jazyka
* Samostatnost, týmového ducha

Benefits

* Stabilitu mezinárodní výrobní společnosti
* Zajímavé finanční ohodnocení
* Roční bonusy
* Jazykové kurzy
* Flexibilní pracovní dobu
* Místo výkonu práce: okr. Jindřichův Hradec

Contact

Advantage Consulting, s.r.o.
Pavla Lungová
Orlí 36, Brno
E-mail: engineering@acjobs.cz
Tel. number: 00420773799241

Reply without loginAttach files (max. 2 MB)
 


  Souhlasím
tip Registration and filling in the CV (possible in 4 languages) will save your time when replying to different vacancies and will help you easily improve/change your CV any time. All your replies will be saved and you will automatically receive all relevant vacancies to your email.

By submitting the application I agree to administering, processing and storing my personal data and furthermore making these available after a verbal or written agreement with myself to the clients with the purpose of mediating a job for myself all in accordance with Act No. 101/2000 Coll. “On Personal Data Protection” Administration and processing of personal data shall take place to the necessary extent in order to fulfill the purpose stated in this paragraph. Dále souhlasím s tím, aby mi společnost Dagmar Frenclová zasílala svá obchodní sdělení týkající se nabízení výrobků a služeb v souladu se zákonem č. 480/2004 Sb. v platném znění. Svým souhlasem udělujete v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění, svůj souhlas se zpracováním poskytnuté emailové adresy společnosti Dagmar Frenclová, za účelem zařazení do databáze a dalšího reklamního, marketingového účelu tj. zejména nabízení výrobků, služeb a za účelem zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle platného zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu 10 let do odvolání. Pokud si přejete svůj souhlas se zasíláním obchodních sdělení Dagmar Frenclová na vaší emailovou adresu odvolat, můžete tak učinit zde, tím, že nezaškrtnete pole „Souhlasím“. Podrobnosti elektronického kontaktu lze za účelem šíření obchodního sdělení elektronickými prostředky použít pouze ve vztahu k uživatelům, kteří k tomu dali souhlas.